گاز آرگون

گاز آرگون

star_rate

گاز آرگون یکی از گاز کاربردی و ارزان است که در صنایع مختلف نظیر صنایع هوایی ، هوافضا ، جوش تیگ ، .صنایه درب و پنجره دو جداره ، صنایع شیشه و بلورسازی ، صنایع ساختمان سازی ، کشتی سازی ، صنایع برق و لامپ و روشنایی ، عایقی ، حرارتی ، صدابرداری و … کاربرد دارد .

این گاز یک گاز خنثی است که بی رنگ ، بی بو  ، غیر سمی ، خشک و نسبتا سنگین است. که وجود در هرمکان باعث یک خلاء می گردد . از مهمترین ویژگی این گاز ارزان بودن آن است که باعث شده در تمامی صنایع از آن استفاده نمایند .

حاصل ترکیب این گاز با گاز CO2 یک پیوند بسیار باورنکردنی است .که با استفاده میکس این دو گاز یک جوش بسیار خوب و حرفه ای را رقم می زنند . این گاز دارای گرید  صنعتی 4 و  آزمایشگاهی 5 است. و خلوص آن می تواند تا 99.999 باشد. رنگ سیلندر های .آرگون معمولا به رنگ آبی نمایش داده می شود .

یکی از مصرفی ترین و بزرگترین ظرفیت سیلندر های موجود در بازار است که دارای. 50 لیتر ظرفیت گاز است . این کپسول دارای کیفیت بسیار بالایی است که دارای 0.35 % کربن می باشد. و بعلت وجود Si ، گوگرد ، فسفر و کرم دارای استحکام و مقاومت. بسیار بالایی است .این محصول دارای استاندارد ISO9809 است  .

کپپسول 50 لیتری اکسیژن توانایی تحمل 300 فشار را در تست و تا 200 بار .فشار معادل 50 لیتر گاز  را دائم می تواند تحمل نماید . این سیلندر ها دارای یک شیر برنجی با کیفیت .بالا و یک کلاهک از جنس فولاد است که برای جلوگیری. ضربه به شیر کپسول می باشد .

این کپسول دارای 56 کیلیوگرم وزن است.و ارتفاع این کپسول 143.5 و قطر آن 23.2 سانتی متر است .

فهرست