گاز هلیوم

گاز هلیوم

star_rate

گاز هلیوم یک گاز بسیار سبک است که امروزه از دسته گاز های. با ارزش و گران قیمت است که بسیار کاربردی است . این گاز در سال های قدیم برای. جوشکاری نیز مورد استفاده قرار می گرفت که به خاطر همین هزینه زیاد گاز آرگون جایگزین این گاز شد .

گاز هلیوم یک گاز بی رنگ ، بی بو ، خنثی ، بسیار سبک و دمای انجماد پایین می باشد . این گاز برای صنایع مختلفی نظیر هوافضا ، هواپیمایی ، .بادکنک آرایی ، قواصی  ، آزمایشگاهی ، موشک سازی ، بالن ، صنایع پاک سازی محیط ، ناسا ، کشتی سازی ، دریایی ، زیر دریایی. ، صنایع دفاع ، سرگرمی های عمومی مانند شعبده بازی ، داروسازی  و … مورد استفاده قرار می گیرد .

تارهای صوتی انسان به این گاز حساس بوده و .باعث نازک سازی و عروسکی شدن صدا ی گردد که بعد از چند ساعت از بین می رود .

یکی از مصرفی ترین و بزرگترین ظرفیت سیلندر های موجود در بازار است. که دارای 50 لیتر ظرفیت گاز است . این کپسول دارای کیفیت بسیار بالایی است که دارای .0.35 % کربن می باشد و بعلت وجود Si ، گوگرد ، فسفر و کرم دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی است .این محصول دارای استاندارد ISO9809 است  .

کپپسول 50 لیتری اکسیژن توانایی تحمل 300 فشار را در تست و تا 200 بار فشار .معادل 50 لیتر گاز  را دائم می تواند تحمل نماید . این سیلندر ها دارای یک شیر برنجی با کیفیت بالا و یک کلاهک از جنس فولاد است که برای جلوگیری ضربه به شیر کپسول می باشد .

این کپسول دارای 56 کیلیوگرم وزن است.و ارتفاع این کپسول 143.5 و قطر آن 23.2 سانتی متر است . سانتی متر است .این کپسول دارای 56 کیلیوگرم وزن است.و ارتفاع این کپسول 143.5 و قطر آن 23.2 سانتی متر است .

محصولات مشابه

فهرست